Open IT – zacznij karierę w IT. WSB w Warszawie zaprasza na cykl webinarów

open it

Dział Studiów Podyplomowych i Szkoleń, WSB w Warszawie, zaprasza na “Open IT – zacznij karierę w IT” – cykl czterech interesujących webinarów z dziedziny IT. Udział jest bezpłatny, obowiązują wcześniejsze zapisy. Pierwsze spotkanie odbędzie się już 25 czerwca.


Harmonogram zajęć:

 • Czwartek, 25 czerwca, godz. 18.30, „Podyplomowe cyberbezpieczeństwo – cenna wiedza o zagrożeniach cyberświata”.
  Kto, kogo i dlaczego atakuje w cyberprzestrzeni? Jakie są najnowsze i najciekawsze trendy w cyberbezpieczeństwie? Dlaczego warto profesjonalnie zajmować się cyberbezpieczeństwem? Czego uczymy na studiach podyplomowych: “Cyberbezpieczeństwo”? Spotkanie poprowadzą Mirosław Maj i Cyprian Gutkowski.
 • Poniedziałek, 29 czerwca, godz. 18.30, „Tester Oprogramowania – praktyczny przewodnik jak zacząć i jak kontynuować swój rozwój w IT”.
  Na czym faktycznie polega praca na stanowisku testera oprogramowania? Czego uczymy na studiach: “Tester oprogramowania dla aplikacji mobilnych i serwerowych”? Jakich umiejętności potrzebujesz, aby rozpocząć pracę jako tester oprogramowania, na przykładzie najpopularniejszych narzędzi i frameworków. Spotkanie poprowadzi Wojciech Barczyński.
 • Wtorek, 30 czerwca, godz. 18.30, „Programowanie w ABAP – system SAP od drugiej strony”.
  Dlaczego warto zostać programistą SAP ABAP? Czego uczymy na studiach: „Inżynieria oprogramowania dla SAP ERP i programowanie w języku ABAP”? Jak ocenić swoje predyspozycje do zostania programistą SAP ABAP? Jak uzyskać najwięcej podczas nauki – ćwiczenia domowe, wspomagające naukę. Spotkanie poprowadzi Mateusz Szwajka.
 • Czwartek, 2 lipca, godz. 18.30, „SAP – najczęściej wybierany system klasy ERP”,
  Co to jest system SAP? Prezentacja systemu SAP ERP w postaci praktycznego pokazu z case study z wybranej funkcjonalności na najnowszym SAP GUI 7.60. Jak zostać użytkownikiem końcowym lub konsultantem SAP? Sesja pytań i odpowiedzi, dotyczących systemu SAP oraz studiów podyplomowych: “Zintegrowany system informatyczny SAP ERP”. Spotkanie poprowadzi Paweł Woźniak, Sebastian Sobczyk
By redakcja serwisu

Dodaj komentarz

You May Also Like

 • Adaptacja w szkole i przedszkolu okiem eksperta

 • Back to school – stylowe wejście w nowy semestr!

 • Oto najczęstsze błędy przy wyborze akcesoriów elektronicznych do nauki

 • Słabe czytanie słono kosztuje